Назва конкурсу, творчої ініціативи | Етапи, кількість учасників, ПІБ переможців і учасників, результат |
міський | обласний | всеукраїнський | міжнародний |
Кіль-кість учасників | ПІБ учасників, клас, результат | Кіль-кість учасників | ПІБ учасників, клас, результат | Кіль-кість учасників | ПІБ учасників, клас, результат | Кіль-кість учасників | ПІБ учасників, клас, результат |
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України | 1 | Сімороз М., 11-А, секція математика, ІІІ місце | | | | | | |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії | 1 | Сімороз М., 11-А, диплом ІІ ступеня | | | | | | |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з світової літератури | 1 | Сімороз М., 11-А, диплом ІІ ступеня | | | | | | |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії | 1 | Передерєєєва Г., 9-А, диплом ІІІ ступеня | | | | | | |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури | 1 | Васько А., 8-А, диплом ІІІ ступеня | | | | | | |
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка у 2012-2013 р. | 2 | Васько А., 8-А, ІІ місце, Пляшкевич В., 9-А, ІІІ місце | | | | | | |
І-ІІ етапи ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика | 1 | Жемчугов В., 5-А, диплом ІІІ ступеня | | | | | | |
Обласний конкурс «Красномовна Донеччина» (районний етап) | 1 | Ануфрікова А., 10-А, ІІІ місце | | | | | | |
Міський конкурс творчих робіт учнів та педагогів «Фантазія й майстерність» | 1 | Василенко Є., 5-Б, ІІІ місце у номінації «Вироби з глини» | | | | | | |
Міський турнір юних істориків | 4 | Сертифікат про участь | | | | | | |
Конкурс малюнків « Мій дільничний інспектор міліції» | 1 | Напастников Д., 2-Б, ІІ місце | | | | | | |
Міський поетичний конкурс «Три хвилини слави» | 6 | Тронза Анна, 9-А, ІІ,ІІІ місце | | | | | | |
Міжнародний україно-австралійський проект «Галявина мрій: етика Сухомлинського в дитячих малюнках» | | | | | | | 5 | Результатів ще немає. |
Конкурс малюнків в рамках міського марафону «Здоровим бути модно» | 1 | Сербін Д., 3-А, ІІІ місце | | | | | | |
Конкурс на кращу презентацію учнів з предмету «Основи здоровя» в номінації «Презентації на допомогу вчителю предмету Основи здоров’я» | 1 | Романов В., 5-Б, ІІ місце | | | | | | |
Конкурс на кращий проект з предмету «Основи здоров’я» в номінації «Вчимося бути здоровими» | | | 1 | Михайлова В., 9-А, лауреат | | | | |
Конкурс «Samsung на зустріч знанням» | | | 1 | Хворостянна Я., 10-А, участь | | | | |
Міський конкурс «Сучасний читач» | 2 | Строкань Д., 3-А, участь; Посохова Д., 4-А, участь | | | | | | |
Фотовиставка «Крокус – 2013» | | | 1 | Гулько В., 8-А, участь | | | | |
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея» | | | 2 | Участь | | | | |
Участь у обласному конкурсі з краєзнавчої роботи у номінації «Моє місто на… (Літературна карта Макіївки) | | | 2 | Бедняк К., 10-А, участь; Лайдьонова А., 10-А, участь | | | | |
«Хто ти- майбутній олімпієць?» (районний етап, легка атлетика) | 7 | ІІІ місце | | | | | | |
Районний конкурс « Козацький гарт» | 14 | ІІІ, ІV місце | | | | | | |
Районний конкурс «Олімпійське лелеченя» | 12 | ІІІ місце | | | | | | |
Районна спартакіада з футболу | 10 | ІІ місце | | | | | | |
Районні змагання «Веселі старти» | 12 | ІІІ місце | | | | | | |
Районні змагання «Старти надій» | 10 | ІІ місце | | | | | | |
Районні змагання «Шкіряний м’яч» | 10 | ІІІ, ІV місце | | | | | | |
Міські змагання з футболу до Дня фізкультурника | 12 | ІІІ місце | | | | | | |
Районна спартакіада школярів з волейболу | 6 | ІV місце | | | | | | |
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» | | | | | | | 100 | Відмінний сертифікат – Рожков І., 3-Б Слайковська К., 3-Б Надолинська А., 3-Б Новикова О., 7-А Добрий сертифікат - 44 учня |
Всеукраїнська природнича гра «Геліантус» | | | | | 27 | Грамота з географії - Верьовкіна М., 9-А Диплом ІІ ступеня – 2 учня Диплом ІІІ ступеня – 9 учнів | | |
Всеукраїнський лінгвістичний конкурс з російської мови «Лукоморье» | | | | | 16 | Бронзовий сертифікат - Штогріна К., 5-Б Романов В., 5-Б | | |
Всеукраїнська гра «Патріот» | | | | | 31 | Срібний сертифікат - Гуділіна А., 2-Б Краснов М., 2-Б Бронзовий сертифікат – Бєлоусов В., 2-А Хілінська К., 2-Б Напастніков Д., 2-Б Жемчугов В., 5-А Сертифікат про участь - 19 | | |
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» | | | | | 37 | Срібний сертифік.- Антонов Ю., 5-Б Бронзовий сертиф.- Логінов М., 6-Б Сертифікат про участь - 35 | | |
Міжнародний конкурс юних істориків «Лелека» | | | | | | | 33 | Золотий сертифікат – 2 Срібний сертифікат – 6 Бронзовий сертифікат – 7 Сертифікат учасника - 18 |
Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2013» | | | | | 45 | І місце Гініятуліна К., 3-А Івашура Є., 3-А Маняхін Д., 3-А Шебанова К., 3-А Єгупова Г., 3-Б Головатюк Д., 4-А Кривящук І., 4-А Головачова В., 4-А Ілюшев В., 4-А Романов О., 4-А Халілова А., 4-А Посохова Д., 4-А Козакова А., 4-А Лагутіна А., 4-А Лісоводська Є.,4-А Михайлова В., 4-А Скобеннікова А.,4-А Кисельова В., 4-А ІІ місце – 7 учнів ІІІ місце – 2 учня | | |
Міжнародний природознавчий конкурс «Колосок» | | | | | | | 61 | Золотий сертифікат - Гастюнін В., 2-А Горягіна І., 2-А Бєлоусов В., 2-А Ярошенко В., 2-А Харлашкін Д., 2-А Беспалько Д., 2-Б Мартинова В., 2-Б Болюбаш Є., 2-Б Бородкіна С., 2-Б Віткова Я., 2-Б Гуділіна А., 2-Б Давидов Д., 2-Б Іваненко А., 2-Б Лєкарєва Марина, 2-Б Напастніков Д., 2-Б Пилюгіна А., 2-Б Толокньова С., 2-Б Хілінська К., 2-Б Головачова В., 4-А Лагутіна А., 4-А Козакова А., 4-А Шебанова К., 3-А Сорокіна Л., 3-А Рожков І., 3-Б Гаврилов І., 3-Б Надолинська А., 3-Б Слайковська К., 3-Б Срібний сертифікат – 21 |
Всеукраїнський Лінгвістичний конкурс з російської мови «Русский медвежонок» | | | | | 41 | Призові місця: Компанієць І., 2-Б Барков Д., 5-Б | | |
Всеукраїнський конкурс«Мультитест» | | | | | 74 | Диплом лауреата- Передерєєва Г., 9-А, укр. літ Луценко А., 9-А, укр. літ Яворська М., 9-А, укр. літ Логінов М., 6-Б, укр. мова Диплом учасника – 70 | | |
Всеукраїнська олімпіада з математики «Олімпус» | | | | | 43 | Диплом лауреата- Козакова А., 4-А, Лагутіна А., 4-А, Лісоводська Є.,4-А Головачова В., 4-А, участь - 39 | | |
Українознавча гра «Соняшник», регіональний рівень | | | | | 21 | ІІ місце – Хворостянна Я.,10-А ІІІ місце – Лайдьонова Г., 10-А, Зайчук О., 9-А | | |