Макіївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 11 Макіївської міської ради Донецької області

Історія школи

Макіївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 11 Макіївської міської ради Донецької обдасті

Середня школа № 11 заснована у 1935 році. З 1935 року по 1937 року школі було присвоєно звання ім. П.П. Постишева. З 1937 року школа носила ім’я А.М. Горького. Перший випуск – 1938 рік. З 1944 по 1954 роки школа була чоловічою. З 1954 року школа відкрила свої двері для хлопчиків та дівчаток. Перший директор школи – Ковтун Н.І. У наступні роки її очолювали такі керівники: Белобров І.С., Овчинников В.Т., Лисаков Е.Е., Станкевич Р.В., Пархоменко Н.Г., Баранова В.П., Демкович Є.П., Колеснікова Л.П., Масло А.Т., Тумасьянц П.Я., Дика З.М. У теперішній час школою керує Галушка І.М.

У 1997 році була перейменована у загальноосвітню школу  І-ІІІ ступенів № 11 м. Макіївки. У 2007 році рішенням Макіївської міської ради Донецької області загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 перейменована в Макіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 11 Макіївської міської ради Донецької області.

МЗШ № 11 є юридичною особою, має печатку, штамп, ідентифікаційний номер. Форма власності комунальна.

МЗШ № 11 складається з одного підрозділу — шкільного. Головною метою МЗШ № 11 є забезпечення реалізації права громадян на здобуття  повної загальної середньої освіти.